« Wróć

O nas

 

Klub Malucha jest prywatną placówką opieki nad dziećmi od ukończenia 1 roku życia do lat 3, a w przypadku gdy niemożliwe lub utrudnione jest objęcie dziecka wychowaniem przedszkolnym  - do lat 4. Jesteśmy pierwszą tego typu formą opieki nad dziećmi w gminie Rewal.

Nasz Klub powstał z myślą o spokoju pracujących rodziców i jednocześnie szczęściu dzieci, jest miejscem, w którym dzieci miło spędzają czas rozłąki   z rodzicami i gdzie czują się bezpieczne.

Pobyt dla Państwa dzieci to nie tylko świetna zabawa i przyjemność płynąca z przebywania wśród rówieśników. To również czas, w którym dzieci, uczestnicząc w odpowiednio dobranych zajęciach, mają możliwość w pełni rozwijać swoje zdolności oraz mogą płynnie przygotowywać się do pełnego wyzwań okresu edukacji przedszkolnej.

Stawiamy na młodą lecz wykwalifikowaną, doświadczoną i pełną empatii kadrę. Zatrudnione u Nas opiekunki mają wyższe wykształcenie, przez wiele lat zdobywały wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu opiekunki dziecięcej.

 Klub Malucha  funkcjonuje cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz Wigilii.

Od 1 września 2019 r. Klub czynny jest od godziny 7:00 do 16:00.

 

 Dzieci, które przebywają wśród swoich rówieśników rozwijają się lepiej i szybciej.

Poprzez zabawę potrafią przełamać nieśmiałość, wstydliwość i niepewność przez co łatwiej im będzie

w przyszłości wejść w progi przedszkolne.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!